Okey 3 Kişi ile Oynanır mı?

Okey, en zevkli ve heyecanlı masa oyunlarının başında gelir. Ev ortamında aile arasında, arkadaş ortamlarında oynanan bu oyun platformumuz üzerinde en eğlenceli şekilde oynanabiliyor. Okey oyuncuları okey 3 kişi ile oynanır mı gibi soruları sıkça sormaktadır. Okey oyunu fiziki olarak üç kişiyle oynanır ancak bu oyunun en keyifli şekli dört kişiyle oynandığı şeklidir. Aynı zamanda okeyi eşli olarak oynamak için 4’lü bir gruba ihtiyaç vardır.

Okey Oyunu Kaç Kişi Oynanır?

Okey oyunu 4 kişiyle oynanır. Oyunda 106 taş oyunculara 14’erli olarak dağıtılır ve oyuncular bu taşları nizami bir şekilde dizerek eli açabilirler. Bunu yapmaları için yerden veya kendilerine taş atan oyuncudan taş almaları gerekir. Platformumuz en zevkli okey oyunlarına en net bir panel üzerinden ulaşma fırsatını sunuyor. Ev ortamında ya da arkadaş ortamında her zaman 4 kişilik bir okey grubuna ulaşılmasa da platformumuzda okey oynayan aktif kişiler bulunuyor. Okey oynamanın online şekli sitemizde sunulurken, radyo dinleme ve sohbet etme imkanı da bulunuyor.

Okeyde Kazanmak

Okey Oyununun En Keyifli Şekli

Her yaştan bireye eğlence katan okey oyunu online olarak 4 kişiyle oynanıyor. Son yıllarda okey oynamak için evde ya da farklı bir mekanda toplanmak gerekmiyor.

Panelimiz üzerinden,

Üyeler, sitemizde resimleriyle de yer alırken Facebook üzerinden de sistemimizle bağlantı kurabiliyor. Can sıkıntısını en aza indiren ve yok eden okey oyununu bedava oynamak için sürekli aktif olan sitemizi tercih edebilirsiniz.

Okey Oyun Teknikleri

Okey oyunlarındaki performansınızı yükseltmek, daha tecrübeli olmak ve kaliteli zaman geçirmek için platformumuzdan yararlanabilirsiniz. Online okeyin zevki, kaliteli bir panel üzerinde çok daha belirgin hale gelecektir.Bir cevap yazın

Türkiye'nin En Popüler Bedava Okey Oyna Sitesi


© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. - Admin Giriş - Sitemap - okey oyunu - okey -