Bedava Okey Nasıl Oynanır?

Bedava Okey Nasıl Oynanır? Okey bildiğiniz gibi kahvehane oyunudur. Fakat artık insanlar okeyi internet ortamında oynuyorlar. Fakat yeni okey oynamaya başlayanlar bedava okey nasıl oynanır bilmiyorlar. Bu yüzden internet üzerinden bedava okey oynamak isteyenler okey oynama sitesine girerek rahatlıkla okey oynayabilirler. Okey oynama siteleri içerisinde bulunan ve üye olan bütün okey severlere yüksek puanlar veren site ücretsiz şekilde üye olma fırsatı sunuyor.

Bedava okey oynama sitesine giriş yapan profesyonel okeyciler hem okey oynuyorlar hem de site üzerinden para kazanıyorlar. Bedava okey oyunu sitesinde çok sayıda özel ve vip oda bulunuyor. Bu okey odalarından bedava okey oynamak isteyenlerin hesaplarına puan yüklemeleri gerekiyor.

Bedava Okey Oynamak Zor mu?

Bedava okey oyunu sitesinde okey oynamak oldukça kolay şekilde yapılıyor. Bedava okey oynamak ve para kazanmak isteyen okey severler önce siteye üye olmaları gerekiyor. Sonra siteden istediği bedava okey çeşidini seçerek istediği odada okey oynayabiliyorlar. Bedava okey oyun sitesinde üyelik ücretsiz şekilde yapılıyor. Oldukça güvenli olan okey oyun sitesi çok sayıda üyesine yüksek para kazanma imkanı veriyor. Okey oynama sitesinden bedava çanak ve 101 okey oynayarak para kazanmak isterseniz hemen üye olun.

Bedava Okey Üyelik Hakkında

Bedava okey sitesinde para kazanmak isteyen okey severler siteye kolay şekilde üye olabilirler. Siteye üye olmak için yapmanız gerekenleri yazacağız.

  • Bedava okey sitesine tıklayınız.
  • Bir kullanıcı adı ve şifre belirleyiniz.
  • Bir e-posta adresi belirleyin.
  • Sonra onay kodundaki numaraları yazın.

Site yönetimine bilgilerinizin onaylanması için yollayın. Bedava okey oyunu site yönetiminin yollamış olduğu mailinizden onaylayarak üyeliğinizi aktive edin. Daha sonra çanak okey oynayarak yüksek paralar kazanın.

Bedava Okey Odaları

Bedava okey oyun sitesine üye olduktan sonra hem normal oda, hem özel oda, hem de vip odalara giriş yapabilirsiniz. Okey oynayanların seviyeleri bu okey odalarında belirleniyor. Aynı şekilde ne kadar fazla para kazanabileceğinizi odaları tercih ederek yapabiliyorsunuz. Açmış olduğunuz hesabınıza puan satın alarak istediğiniz bedava okey odalarına giriş yapın ve okey oynayarak zengin olma şansını elde edin.

Son Eklenenler